Skate, rock a cz na StreetCulture!

 V jednom internetovém obchodě, který má sídlo v Holešovicích a má za maskota zeleného panáka, stojí poctivě frontu mladý i starý nerd na nový hardware. Jen o pár desítek metrů dál před board krámkem stojí mladý i starý rider o hodně menší frontu (vlastně asi žádnou) a zkoumá úplně jiný hardware. Jedni za zvuků osmibitových midi tónů (to je asi IT nesmysl) rozbalují nový hardware, který je většinou v základu barvy zelené a má hodně brouků, zatímco druzí za zvuku kytar třískají novým hardwarem o beton. Úterní Roots dájí přednost té druhé skupině, přičemž jenom díky nerdům ze skupiny první, může vůbec samotný pořad být odvysílán na internetu. Do studia dorazí Honza a Jarda z internetového magazínu Skaterock.cz. Premiéra: úterý po 19. hodině Reprízy: pátek po 23. hodině a sobota po 14. hodině  


 

Skate magazín Skaterock.cz už na internetu více jak sedm let propaguje skateboarding a rockovou subkulturu, která ke skejtování patří. Jak moc je velká dřina udržet hardware internetového čásáku (rozuměj redaktory, pokrytí atd.), jak moc je těžké připravovat software (články, nápady atd.) a jak moc kytary patří ke skejtování?

Kreativita a rozsah témat našeho skaterock rozhovoru rozhodně převýší předchozí řádky, přesto nechtějte znát už teď konkrétnější oblasti. Nalaďte Roots v úterý po 19. hodině. Případně si už hodinu před tím dejte Split, který bude zaměřený na Madball, H2O a jejich projekty!


1435mm
1435mm

Stay tuned!

 

Program akcí StreetCulture

Když HTML je víc než FM

Když HTML je víc než FM

 Koncert Doporučujeme DJ Párty

NEWSLETTER STREETCULTURE.CZ

Přihlaš se o odběru novinek e-mailem a staneš se součástí StreetCulture Zone

JAK MOHU PODPOŘIT STREETCULTURE?

StreetCulture pomůžete, když nás budete poslouchat a chodit nás podpořit přímo do našich prostor, kde se můžete osobně potkat s naším týmem. Kdyby nebylo fanoušků StreetCulture, nepřežili bychom ani jeden rok naší existence.

Můžete nás také podpořit finančně! Jakákoliv částka nám pomůže financovat náročný provoz StreetCulture rádia.

Reklama ve vysílání StreetCulture

Vyrobíme na zakázku audiospot, který dle dohody nasadíme do našeho vysílání.

Sdílejte a šiřte StreetCulture na internetu

Stáhněte si naše bannery nebo sdílejte audio přehrávač rádia StreetCulture.

Městská část Praha 3

Praha 3 Městská část Praha 3 podporovala StreetCulture v letech 2011, 2013 - 2016. Děkujeme!

Audio archív

Chcete si poslechnout zpětně zajímavé rozhovory s osobnostmi, které dorazily do vysílání StreetCulture? Doporučujeme sledovat sociální síť Mixcloud, kde průběžně publikujeme náš audio archív.

Fotogalerie

Podívejte se na fotky našich moderátorů, fotky z koncertů anebo prostor StreetCulture.

Video ze StreetCulture

Na youtube.com/StreetCultureCZ najdete videa z našich akcí nebo pozdravy moderátorů a fanoušků StreetCulture.

Česká pirátská strana podporuje StreetCulture

plachta cerny Tento veřejně prospěšný projekt byl financován ze státního příspěvku České pirátské strany prostřednictvím jejího participativního rozpočtování.

Tímto děkujeme Pirátské straně za finanční podporu projektu komunitního rádia Streetculture. Finanční podpora byla poskytnuta skze jejich inovativní participativní rozpočet (bližší informace zde). Poskytnutou finanční podporu jsme využili na každodenní provoz rádia.

1435 / Nákladové nádraží Žižkov

1435 / Nákladové nádraží Žižkov Národní filmový archiv provozuje veřejný prostor 1435mm na Nákladovém nádraží Žižkov

Národní filmový archiv

NFA Bez podpory NFA by to doopravdy nešlo. Díky!


 Stisk.com  Praha 3 VOŠPVOŠP