Punk a buldočci. Kids and Heroes Radio Show navštíví Buldočí naděje

Rádi buldogy? Kids and Heroes vycení zuby
Rádi buldogy? Kids and Heroes vycení zuby

Je tady začátek prosince a venku kosa, že by psa nevyhnal... Tak až v úterý večer radši zůstanete v teple domova, nalaďte si Kids and Heroes radio show, protože k nám do studia dorazí holky z občanského sdruženíBuldočí naděje! Laďte 2. prosince od 19:00 do 21:00. Moderuje Michaela a tajně doufá, že s sebou Sabina s Aničkou vezmou nějaký čtyřnohý placatý kámoše!


 Řeč bude nejenom o psí adopci a dalších aktivitách Buldočí naděje, ale samosebou taky o hudbě - Sabina je zároveň redaktorka Kids and Heroes a pořadatelka koncertů u Stanley Star Promotion. Jaký názor mají holky na návštěvníky festivalů, kteří si s sebou vodí i svoje čtyřnohé miláčky? A zkoušely někdy relaxační hudbu pro psy (ano, to fakt existuje)? I třeba o tom prohodíme pár slov.

A aby to bylo tématické, bude nám k tomu hrát muzika, která má nejlepšího přítele člověka ve jméně nebo textu. A rychle zapomeňte na Who Let the Dogs Out! Zazní třeba Hound Dog (Big Mama Thornton), Dog Bite (Dead Kennedys), Black Dog (Led Zeppelin), Dog Eat Robot (The Meteors), Happiness For Dogs (Millencolin), Bulldog Front (Fugazi), Diamond Dogs (David Bowie), Doghouse (Descendents), Alsatian Cousin (Morrissey), Dick on a Dog (Rocket from the Crypt), Shake Dog Shake (The Cure), Do The Dog (The Specials), Rain Dogs (Tom Waits), Can Your Pussy Do The Dog (The Cramps), anebo klasika nad klasiky I Wanna Be Your Dog (The Stooges).

 

Informace o pořadu Kids and Heroes

Michaela Klocová, Jirka K., Martin Suicide a Johnny Násilník přináší v dresu hudebního magazínu Kids and Heroes.com vše, co je baví. Od punkrocku přes hardcore, rock'n'rollu nebo psychobilly. Tenhle pořad nezmění svět, ale rozhodně vaše úterky, protože je to první punkrockový webový magazín ve zvuku.

Premiéra: Každé úterý od 19:00

Reprízy: Následující pátek od 23:00 a sobotu od 14:00

Více informací o pořadu Kids and Heroes1435mm
1435mm

Stay tuned!

 

Program akcí StreetCulture

Když HTML je víc než FM

Když HTML je víc než FM

 Koncert Doporučujeme DJ Párty

NEWSLETTER STREETCULTURE.CZ

Přihlaš se o odběru novinek e-mailem a staneš se součástí StreetCulture Zone

JAK MOHU PODPOŘIT STREETCULTURE?

StreetCulture pomůžete, když nás budete poslouchat a chodit nás podpořit přímo do našich prostor, kde se můžete osobně potkat s naším týmem. Kdyby nebylo fanoušků StreetCulture, nepřežili bychom ani jeden rok naší existence.

Můžete nás také podpořit finančně! Jakákoliv částka nám pomůže financovat náročný provoz StreetCulture rádia.

Reklama ve vysílání StreetCulture

Vyrobíme na zakázku audiospot, který dle dohody nasadíme do našeho vysílání.

Sdílejte a šiřte StreetCulture na internetu

Stáhněte si naše bannery nebo sdílejte audio přehrávač rádia StreetCulture.

Městská část Praha 3

Praha 3 Městská část Praha 3 podporovala StreetCulture v letech 2011, 2013 - 2016. Děkujeme!

Audio archív

Chcete si poslechnout zpětně zajímavé rozhovory s osobnostmi, které dorazily do vysílání StreetCulture? Doporučujeme sledovat sociální síť Mixcloud, kde průběžně publikujeme náš audio archív.

Fotogalerie

Podívejte se na fotky našich moderátorů, fotky z koncertů anebo prostor StreetCulture.

Video ze StreetCulture

Na youtube.com/StreetCultureCZ najdete videa z našich akcí nebo pozdravy moderátorů a fanoušků StreetCulture.

Česká pirátská strana podporuje StreetCulture

plachta cerny Tento veřejně prospěšný projekt byl financován ze státního příspěvku České pirátské strany prostřednictvím jejího participativního rozpočtování.

Tímto děkujeme Pirátské straně za finanční podporu projektu komunitního rádia Streetculture. Finanční podpora byla poskytnuta skze jejich inovativní participativní rozpočet (bližší informace zde). Poskytnutou finanční podporu jsme využili na každodenní provoz rádia.

1435 / Nákladové nádraží Žižkov

1435 / Nákladové nádraží Žižkov Národní filmový archiv provozuje veřejný prostor 1435mm na Nákladovém nádraží Žižkov

Národní filmový archiv

NFA Bez podpory NFA by to doopravdy nešlo. Díky!


 Stisk.com  Praha 3 VOŠPVOŠP