Základní informace o rádiu StreetCulture

Základní informace o rádiu StreetCulture
Základní informace o rádiu StreetCulture

Jsme internetové rádio, které se chce neustále měnit a růst. V našem vysílání není konzervativní řád, hodinky si podle nás nenařídíš. Ale samozřejmě nabízíme pár skob ve stěně, kterých se můžeš chytit. Třeba d.i.y., na jehož základě celé StreetCulture vznikalo a i nadále by mělo stát za veškerými aktivitami StreetCulture. StreetCulture je jediné žižkovské rádio! StreetCulture je jediné internetové rádio podobného charakteru ve Střední Evropě!


Oproti většině internetových rádií je specifikem StreetCulture vysílání vlastních autorských pořadů (nikoli moderátorských vstupů do playlistového vysílání) s maximální stopáží 120 minut, jejichž součástí jsou rozhovory s hosty. V roce 2013 byli hosty pořadů např. Vladimir 518, Vladimír Franz, Matěj Stropnický, Martin Hůla aka Bonus, Lela Geislerová, Vladivojna La Chia, Michal Pěchouček a řada dalších. Vysílací schéma je sestaveno ze dvou až tří premiérových pořadů denně (premiéry od 18 do 19 hodin, od 19 do 21 hodin a od 21 do 23 hodin) a následujících repríz (každý pořad má dvě reprízy, vysílané třetí a čtvrtý den po odvysílání premiéry). 

Historie vysílání StreetCulture

StreetCulture Session. Foto: Archiv StreetCulture

StreetCulture začalo vysílat v březnu 2011 jako playlistové hudební rádio. Od března 2011 jsme do vysílání začali zařazovat první živě moderované pořady, vysílané z žižkovského studia. V říjnu 2011 jsme odvysílali první online přenos z koncertu v našich žižkovských prostorách (historicky první StreetCulture Session). Do dubna 2013 prošlo naším vysílacím schématem více než 35 vlastních pravidelných pořadů a v rámci série StreetCulture Session jsme uspořádali více než 80 online vysílaných koncertů... Jak to bylo dál? Více o historii radia StreetCulture se dozvíte po kliknutí ZDE.


Reklama

Děkujeme za podporu na HITHIT!

StreetCulture má menší pauzu. Občas jí ale přerušíme. Sleduj náš audioarchiv, který obsahuje ty nejzajímavější rozhovory. ▼▼▼

audiorozhovory odkaz
1435mm
1435mm

Stay tuned!

 

Program akcí StreetCulture

Když HTML je víc než FM

Když HTML je víc než FM

 Koncert Doporučujeme DJ Párty

NEWSLETTER STREETCULTURE.CZ

Přihlaš se o odběru novinek e-mailem a staneš se součástí StreetCulture Zone

JAK MOHU PODPOŘIT STREETCULTURE?

StreetCulture pomůžete, když nás budete poslouchat a chodit nás podpořit přímo do našich prostor, kde se můžete osobně potkat s naším týmem. Kdyby nebylo fanoušků StreetCulture, nepřežili bychom ani jeden rok naší existence.

Můžete nás také podpořit finančně! Jakákoliv částka nám pomůže financovat náročný provoz StreetCulture rádia.

Reklama ve vysílání StreetCulture

Vyrobíme na zakázku audiospot, který dle dohody nasadíme do našeho vysílání.

Sdílejte a šiřte StreetCulture na internetu

Stáhněte si naše bannery nebo sdílejte audio přehrávač rádia StreetCulture.

Městská část Praha 3

Praha 3 Městská část Praha 3 podporovala StreetCulture v letech 2011, 2013 - 2016. Děkujeme!

Audio archív

Chcete si poslechnout zpětně zajímavé rozhovory s osobnostmi, které dorazily do vysílání StreetCulture? Doporučujeme sledovat sociální síť Mixcloud, kde průběžně publikujeme náš audio archív.

Fotogalerie

Podívejte se na fotky našich moderátorů, fotky z koncertů anebo prostor StreetCulture.

Video ze StreetCulture

Na youtube.com/StreetCultureCZ najdete videa z našich akcí nebo pozdravy moderátorů a fanoušků StreetCulture.

Česká pirátská strana podporuje StreetCulture

plachta cerny Tento veřejně prospěšný projekt byl financován ze státního příspěvku České pirátské strany prostřednictvím jejího participativního rozpočtování.

Tímto děkujeme Pirátské straně za finanční podporu projektu komunitního rádia Streetculture. Finanční podpora byla poskytnuta skze jejich inovativní participativní rozpočet (bližší informace zde). Poskytnutou finanční podporu jsme využili na každodenní provoz rádia.

1435 / Nákladové nádraží Žižkov

1435 / Nákladové nádraží Žižkov Národní filmový archiv provozuje veřejný prostor 1435mm na Nákladovém nádraží Žižkov

Národní filmový archiv

NFA Bez podpory NFA by to doopravdy nešlo. Díky!


 Stisk.com  Praha 3 VOŠPVOŠP