StreetCulture Session

Rabbies ve StreetCulture Session (foto Tomáš Adamace)
Rabbies ve StreetCulture Session (foto Tomáš Adamace)

Koncertní série StreetCulture Session patří mezi základní kámen programu rádia StreetCulture od jeho počátku. Nabízí posluchačům našeho rádia živá vystoupení začínajících kapel a interpretů v prostorech kulturního prostoru 1435mm/Nákladové nádraží Žižkov, odkud rádio momentálně vysílá. Koncerty jsou přenášeny rovněž v rámci vysílání.


Poslední song setlistu ale neznamená konec! Kapely či interpreti se po koncertu dočkají navíc věčné slávy v našem vysílání, a to díky navazujícímu hodinovému rozhovoru. Ty nejepičtější pak zveřejňujeme v audio archívu na Mixcloudu.

Ve StreetCulture mimo jiné vystoupili

Dalekko, Strangers In The City, Bára Zmeková, Musicframe, Whispering Of Soul, Calvera, Homar, Crows Above, Cosmic Boxer, Twisted Rod, Mutanti Hledaj Východisko, Karel Mojžíš, The Unholy Preachers, Bombs From Heaven, Thunderbirds, Pražská Pakárenská, Silent Letter, SCDRMR, Claviq, Tomáš J. Holý, Agu, Kalle, Emozpěv, Andrea Rottin, Oswaldovi, Stinka, Burning Steps, Vojtěch Urbánek, Tomáš Mourek, Infernal Blaze, K2, Mono Love, Professor Leopard, Sodoma Gomora, Xoana, Holy Fanda, Nocturnal Pestilence a mnoho dalších.


StreetCulture pořádá koncerty, DJ párty a další akce

Koncertní série StreetCulture Session nabízí posluchačům našeho rádia živá vystoupení většinou začínajících kapel a interpretů v prostorech kulturního prostoru 1435mm/Nákladové nádraží Žižkov, odkud rádio StreetCulture rovněž vysílá. Koncerty jsou přenášeny v rámci našeho rádiového vysílání.

Poslední song setlistu ale neznamená konec! Kapely či interpreti se po koncertu dočkají navíc věčné slávy v našem vysílání, a to díky navazujícímu hodinovému rozhovoru. Ty nejepičtější pak zveřejňujeme v audio archívu na Mixcloudu.

Ve StreetCulture také pořádáme diskuse a semináře, které se zaměřují na různorodá témata, ale hlavním motivem jsou veřejný prostor a kulturní život.

No events
 Koncert Doporučujeme DJ Párty


Reklama

Děkujeme za podporu na HITHIT!

StreetCulture má menší pauzu. Občas jí ale přerušíme. Sleduj náš audioarchiv, který obsahuje ty nejzajímavější rozhovory. ▼▼▼

audiorozhovory odkaz
1435mm
1435mm

Stay tuned!

 


NEWSLETTER STREETCULTURE.CZ

Přihlaš se o odběru novinek e-mailem a staneš se součástí StreetCulture Zone

JAK MOHU PODPOŘIT STREETCULTURE?

StreetCulture pomůžete, když nás budete poslouchat a chodit nás podpořit přímo do našich prostor, kde se můžete osobně potkat s naším týmem. Kdyby nebylo fanoušků StreetCulture, nepřežili bychom ani jeden rok naší existence.

Můžete nás také podpořit finančně! Jakákoliv částka nám pomůže financovat náročný provoz StreetCulture rádia.

Reklama ve vysílání StreetCulture

Vyrobíme na zakázku audiospot, který dle dohody nasadíme do našeho vysílání.

Sdílejte a šiřte StreetCulture na internetu

Stáhněte si naše bannery nebo sdílejte audio přehrávač rádia StreetCulture.

Městská část Praha 3

Praha 3 Městská část Praha 3 podporovala StreetCulture v letech 2011, 2013 - 2016. Děkujeme!

Audio archív

Chcete si poslechnout zpětně zajímavé rozhovory s osobnostmi, které dorazily do vysílání StreetCulture? Doporučujeme sledovat sociální síť Mixcloud, kde průběžně publikujeme náš audio archív.

Fotogalerie

Podívejte se na fotky našich moderátorů, fotky z koncertů anebo prostor StreetCulture.

Video ze StreetCulture

Na youtube.com/StreetCultureCZ najdete videa z našich akcí nebo pozdravy moderátorů a fanoušků StreetCulture.

Česká pirátská strana podporuje StreetCulture

plachta cerny Tento veřejně prospěšný projekt byl financován ze státního příspěvku České pirátské strany prostřednictvím jejího participativního rozpočtování.

Tímto děkujeme Pirátské straně za finanční podporu projektu komunitního rádia Streetculture. Finanční podpora byla poskytnuta skze jejich inovativní participativní rozpočet (bližší informace zde). Poskytnutou finanční podporu jsme využili na každodenní provoz rádia.

1435 / Nákladové nádraží Žižkov

1435 / Nákladové nádraží Žižkov Národní filmový archiv provozuje veřejný prostor 1435mm na Nákladovém nádraží Žižkov

Národní filmový archiv

NFA Bez podpory NFA by to doopravdy nešlo. Díky!


 Stisk.com  Praha 3 VOŠPVOŠP