Hosté ve studiu StreetCulture

Moderátoři pořadu Deadly Zone ve studiu StreetCulture
Moderátoři pořadu Deadly Zone ve studiu StreetCulture

Skoro každý den dorazí do našeho studia zajímavý host, kterého můžete zajít pozdravit, poslechnout si jeho názory během živého vysílání a třeba ho pozvat na drink v baru, který je také součástí kulturního prostoru 1435mm/Nákladové nádraží Žižkov.


Vysílací buňka, ze které vysílá rádio StreetCulture, je výrazným prvkem prostoru 1435mm/Nákladové nádraží Žižkov, kde sídlí. Přes prosklené okno lze nahlédnout dovnitř studia a nasát třeba atmosféru právě probíhajícího rozhovoru. 

Do vysílání StreetCulture zavítali mimo jiné tito významní hosté

Vladimír Franz, Matěj Stropnický, Vladimír 518, The 5 Finger Discounts, Ondřej Sláma (vlastník internetové agentury Inborn), kapela Sundays on Clarendon Road, Bohuslav Hůlka (Sportovní klub vozíčkářů), Hynek Trojánek (organizace Ramus), Štěpán Černoušek (online muzeum Gulagu; Gulag.cz), Martin Pek (skateboardingový jezdec), Kečup (The Fialky), Vladimír Hirsch (český hudební skladatel, instrumentalista (klávesové nástroje) a zvukový experimentátor), Tom Saivon (producent, hudebník a promotér a jedna z nejvýraznějších osobní české industriální scény), Woody Troják (grafik a frontman kapel The Rocket Dogz a Thunderbirds), kapela Bordel, režisér Zdeněk Tyc (filmy Žilteky, Smradi, Jako nikdy), novinářka a dokumentaristka Apolena Rychlíková, Jiří Charvát a Tomáš Kučera (festival Trpaslicon), Klára Boumová (specialistka na migraci v Charita ČR), spisovatelka Iva Pekárková, kapela Muerti, Václav Dort (ředitel nakladatelství Comics Centrum), režisér Jan Wolf, Jiří Vrba (tiskový mluvčí SK Slavia Praha), Sváťa Baťa (PR manažer FC Bohemians), komiksová kreslířka ToyBox (Moje kniha Vinnetou), Jitka Pouzarová a Jan Dolínek (Hearth.net), Michaelou Gübelovou (šéfredaktorka časopisu Xantypa), Maxim Habanec (skateboardingový jezdec; několikanásobný vítěz Českého skateboardového poháru), herní novinářka Alžběta Trojanová, Martin Čepelík (autor a spoluzakladatel fóra CZSK Wrestling), Augustin Uváčik (organizace Včelaři a včelařství Praha), Monika Rohlerová a Martina Spiritová (žižkovská komunitní zahrada Ulitej záhon), Doc. PhDr. Miluše Kubíčková, CSc., šperkaři a designéři Zdeněk Vacek a Daniel Pošta (ZORYA), Gumi (web Klubovna.net), zpěvák Viktor Dyk, Vladimír Červený (Bulldog Shop), kameraman a publicista Jan Rubeš (Praha vs. Prachy), holandský zpěvák a hudebník Tim Steinfort (streetrocková kapela Discharger), Lubomír Hariy Pospíšil, Václav Šindelář a Táňa Ještěrka Jírová (Žižkostel), hudební publicista Jan Vedral, zpěvák skupiny Visací Zámek Jan Haubert a další


StreetCulture pořádá koncerty, DJ párty a další akce

Koncertní série StreetCulture Session nabízí posluchačům našeho rádia živá vystoupení většinou začínajících kapel a interpretů v prostorech kulturního prostoru 1435mm/Nákladové nádraží Žižkov, odkud rádio StreetCulture rovněž vysílá. Koncerty jsou přenášeny v rámci našeho rádiového vysílání.

Poslední song setlistu ale neznamená konec! Kapely či interpreti se po koncertu dočkají navíc věčné slávy v našem vysílání, a to díky navazujícímu hodinovému rozhovoru. Ty nejepičtější pak zveřejňujeme v audio archívu na Mixcloudu.

Ve StreetCulture také pořádáme diskuse a semináře, které se zaměřují na různorodá témata, ale hlavním motivem jsou veřejný prostor a kulturní život.

No events
 Koncert Doporučujeme DJ Párty


Reklama

Děkujeme za podporu na HITHIT!

StreetCulture má menší pauzu. Občas jí ale přerušíme. Sleduj náš audioarchiv, který obsahuje ty nejzajímavější rozhovory. ▼▼▼

audiorozhovory odkaz
1435mm
1435mm

Stay tuned!

 


NEWSLETTER STREETCULTURE.CZ

Přihlaš se o odběru novinek e-mailem a staneš se součástí StreetCulture Zone

JAK MOHU PODPOŘIT STREETCULTURE?

StreetCulture pomůžete, když nás budete poslouchat a chodit nás podpořit přímo do našich prostor, kde se můžete osobně potkat s naším týmem. Kdyby nebylo fanoušků StreetCulture, nepřežili bychom ani jeden rok naší existence.

Můžete nás také podpořit finančně! Jakákoliv částka nám pomůže financovat náročný provoz StreetCulture rádia.

Reklama ve vysílání StreetCulture

Vyrobíme na zakázku audiospot, který dle dohody nasadíme do našeho vysílání.

Sdílejte a šiřte StreetCulture na internetu

Stáhněte si naše bannery nebo sdílejte audio přehrávač rádia StreetCulture.

Městská část Praha 3

Praha 3 Městská část Praha 3 podporovala StreetCulture v letech 2011, 2013 - 2016. Děkujeme!

Audio archív

Chcete si poslechnout zpětně zajímavé rozhovory s osobnostmi, které dorazily do vysílání StreetCulture? Doporučujeme sledovat sociální síť Mixcloud, kde průběžně publikujeme náš audio archív.

Fotogalerie

Podívejte se na fotky našich moderátorů, fotky z koncertů anebo prostor StreetCulture.

Video ze StreetCulture

Na youtube.com/StreetCultureCZ najdete videa z našich akcí nebo pozdravy moderátorů a fanoušků StreetCulture.

Česká pirátská strana podporuje StreetCulture

plachta cerny Tento veřejně prospěšný projekt byl financován ze státního příspěvku České pirátské strany prostřednictvím jejího participativního rozpočtování.

Tímto děkujeme Pirátské straně za finanční podporu projektu komunitního rádia Streetculture. Finanční podpora byla poskytnuta skze jejich inovativní participativní rozpočet (bližší informace zde). Poskytnutou finanční podporu jsme využili na každodenní provoz rádia.

1435 / Nákladové nádraží Žižkov

1435 / Nákladové nádraží Žižkov Národní filmový archiv provozuje veřejný prostor 1435mm na Nákladovém nádraží Žižkov

Národní filmový archiv

NFA Bez podpory NFA by to doopravdy nešlo. Díky!


 Stisk.com  Praha 3 VOŠPVOŠP